Spelschema Skolcupen 27/9

Årskurs 3-4
Grupp 1
Plan 1 08:50 G 1 Åk 3-4 Källbo Röd - Ytternäs Blå        3-5
Plan 2 08:50 G 1 Åk 3-4 Vikingaåsen - Sund                 1-0
Plan 2 kl 9:30 G 1 Åk 3-4 Södersunda - Källbo röd        3-1
Plan 3 09:10 G 1 Åk 3-4 Ytternäs Blå - Vikingaåsen      3-0
Plan 1 10:30 G 1 Åk 3-4 Sund - Södersunda                 3-1
Plan 3 10:30 G 1 Åk 3-4 Källbo Röd - Vikingaåsen       2-4
Plan 1 11:10 G 1 Åk 3-4 Ytternäs Blå - Sund                2-1
Plan 2 11:10 G 1 Åk 3-4 Vikingaåsen - Södersunda     1-0
Plan 1 11:50 G 1 Åk 3-4 Källbo Röd - Sund                  2-0
Plan 1 12:30 G 1 Åk 3-4 Ytternäs Blå - Södersunda     4-0
Grupp 2
Plan 3 kl 8:50 G 2 Åk 3-4 Ytternäs Gul - Övernäs         0-2
Plan 2 kl 9:10 G 2 Åk 3-4 Källbo Vit - Näfsby                2-1
Plan 3 09:50 G 2 Åk 3-4 Källbo Vit - Ytternäs Gul        1-1
Plan 2 10:30 G 2 Åk 3-4 Näfsby - Övernäs                  1-2
Plan 1 11:30 G 2 Åk 3-4 Övernäs - Källbo Vit              3-0
Plan 2 12:30 G 2 Åk 3-4 Ytternäs Gul - Näfsby           1-0
Slutspel
Plan 1 13:20 Semi   Ytternäs Gul - Ytternäs Blå          0-2
Plan 2 13:20 Semi   Vikingaåsen - Övernäs                1-2
Plan 2 kl 14:05 3:e Pris Ytternäs Gul - Vikingaåsen    3-4
Plan 1 kl 14:05 Final ÅK Ytternäs Blå - Övernäs         2-0

Årskurs 5-6
Grupp 1
Plan 3 08:30 G 1 Åk 5-6 Ytternäs Gul Källbo Svart    2-6
Plan 1 kl 9:10 G 1 Åk 5-6 Sund Övernäs                    5-0 
Plan 2 10:10 G 1 Åk 5-6 Ytternäs Gul Sund               1-4
Plan 1 10:10 G 1 Åk 5-6 Källbo Svart Övernäs           0-2
Plan 2 11:50 G 1 Åk 5-6 Ytternäs Gul Övernäs          0-4
Plan 3 11:30 G 1 Åk 5-6 Källbo Svart Sund               2-6
Grupp 2
Plan 1 08:30 G 2 Åk 5-6 Ragnsby - Ytternäs Röd      5-2
Plan 1 kl 9:30 G 2 Åk 5-6 Vikingaåsen - Vårdö          4-1
Plan 1 kl 9:00 G 2 Åk 5-6 Ytternäs Röd - Källbo Röd 1-4
Plan 3 10:10 G 2 Åk 5-6 Ragnsby   Vikingaåsen       4-3
Plan 2 10:50 G 2 Åk 5-6 Ytternäs Röd - Vikingaåsen  0-6
Plan 1 10:50 G 2 Åk 5-6 Källbo Röd - Vårdö             2-3
Plan 2 11:30 G 2 Åk 5-6 Ragnsby - Källbo Röd        3-2
Plan 3 11:50 G 2 Åk 5-6 Ytternäs Röd - Vårdö         0-3
Plan 3 12:10 G 2 Åk 5-6 Källbo Röd - Vikingaåsen  1-3
Plan 3 12:30 G 2 Åk 5-6 Ragnsby - Vårdö               1-2
Grupp 3
Plan 3 kl 9:30 G 3 Åk 5-6 Ytternäs Blå - Näfsby      0-6
Plan 2 kl 9:50 G 3 Åk 5-6 Södersunda - Ödkarby    1-5
Plan 3 10:50 G 3 Åk 5-6 Ytternäs Blå - Södersunda 0-6
Plan 3 11:10 G 3 Åk 5-6 Näfsby - Ödkarby              3-3
Plan 2 12:10 G 3 Åk 5-6 Ytternäs Blå - Ödkarby     1-5
Plan 1 12:10 G 3 Åk 5-6 Näfsby - Södersunda        3-5
Slutspel
Plan 1 kl 13:00 Semi Åk 5-6 Sund - Ragnsby          3-4
Plan 2 Kl 13.00 Semi Åk 5-6 Vikingaåsen - Ödkarby  4-3
Plan 2 Kl 13:40 3:e Pris  Sund - Ödkarby                3-4
Plan 1 Kl 13:40 Final  Ragnsby - Vikingaåsen         1-7